Poptat služby Zavolat 603 211 038

Informace o firmě

Naše firma byla založena roku 1991, avšak v oboru vrtných prací máme již více jak 30-ti leté zkušenosti.
Během této doby jsme získali mnoho praktických zkušeností a poznatků. Proto také jsme schopni pracovat v místech, kde to dříve z technologických důvodů nebylo možné.

Technické vybavení

Neustále zdokonalujeme naše technické vybavení v souladu se současným vývojem. Vlastníme dvě vrtné soupravy na pásovém podvozku, obě jsou vybaveny na vrtání v ochranných pracovních pažnicích. Vysokotlaké kompresory Atlas Copco XRHS 385Md a XRVS 476CD.  

Vrtná souprava JaNo HVS 4132, určena pro rotační nebo rotačně-příklepové vrtání. Dvojitá rotační hlava pro vrtání v těžkých geologických podmínkách. Vybavena na vrtání vrtů pro tepelná čerpadla do hloubek až 250 m a  pro vrtané studny. Samozřejmostí je preventr na řízený odvod odvrtaného materiálu a bezprašné vrtání.

Vrtná souprava Sedidrill 250/35, určena pro rotační nebo rotačně-příklepové vrtání. Vybavena preventrem pro řízený odvod odvrtaného materiálu a bezprašné vrtání. Tato souprava je schopna projet prostorem širokým cca 1 m a vysokým 1,8 m. Jelikož je na gumových pásech, je schopna vjet i do hůře přístupných terénů s minimálním poškozením okolí.

Naše služby

Naší cílovou skupinou zákazníků jsou převážně majitelé chat, rodinných domů a jiných komerčně využívaných objektů. Zaměřujeme se převážně na vrtné práce v oblasti hydrogeologie a realizaci vrtů pro tepelná čerpadla. Máme spolupracovníky na vyhledávání vodních zdrojů či vybavení vrtů čerpací technikou.

Dlouhodobě spolupracujeme s hydrogeologem a projektantem na provádění hydrogologického průzkumu a zpracování potřebné projektové dokumentace pro stavební řízení. 

Zajišťujeme i samotné vyřizování potřebných povolení na základě zastoupení plnou mocí.

Poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)